להתפקד זה כח.

לפני כשנה הקמנו, 27 מייסדים, את "פורום ציון וירושלים" בליכוד. עד היום פקדנו קרוב לאלף איש. כי להתפקד זה כח. כח לחזק את ההתיישבות, את היהדות ואת הערבות בעם ישראל.

אחרי שנה של עבודה מאומצת אנחנו קוראים לכם להצטרף אלינו. יחד נהיה חלק מובנה במפלגת השלטון ובהנהגת המדינה.

מחכים לכם,

עו״ד אביחי בוארון
עו״ד דורון ניר-צבי

השאירו כאן שם וטלפון, ונחזור אליכם בהקדם להתפקדות

להתפקדות Online
  • פרטים
  • תשלום
  • בן זוג
  • חתימה

פרטים אישיים

פרטי תשלום

ההתפקדות לתנועת הליכוד כרוכה בתשלום דמי חבר בסך 64 שקלים לשנה. סכום סמלי זה יקנה לך זכות לבחור את מועמד הליכוד לראשות הממשלה ואת רשימת חברי הכנסת של הליכוד. יותר מכל, התפקדותך תשפיע על החלטות נבחרי הציבור בשלל נושאים.

התפקדות זוגית

תנועת הליכוד מעניקה הנחה לבני זוג שהתפקדו יחד, ובמקום 64 ₪ - ישלם כל אחד מהם 48 ₪ בלבד (יחד 96 ₪). ברור שהתפקדות זוגית היא מכפלת כוח והשפעה - ואתם יכולים לעשות זאת כאן בקלות!

הצהרה וחתימה

אני מזדהה עם מטרותיה של תנועת הליכוד, איני חבר/ה במפלגה אחרת. ידוע לי כי דמי החבר הינם שנתיים וכי תשלומם יעשה אחת לשנה באמצעות הוראת קבע הרשאה לחיוב חשבוני בבנק או כרטיס האשראי שלי וכי לא תישלח לי הודעה מיוחדת לפני החיוב. ידוע לי כי דמי החבר השנתיים הינם סך 64 ₪ ליחיד וסך של 96 ₪ לזוג וכן כי שיעור דמי החבר השנתיים יקבע מעת לעת. בהתאם להוראות חוקת תנועת הליכוד, אני מסכים/ה לקבל מהליכוד הודעת דואר אלקטרוני ו/או הודעת מסר קצר. כמו כן אני מרשה לתנועת הליכוד להעביר לחברי התנועה את שמי ואת הפרטים שלי לצורך יצירת קשר. לרבות את כתובת הדואר האלקטרוני שלי.

כל הזכויות שמורות לפורום ציון וירושלים בליכוד. הטופס מופעל ומנוהל ע״י הפורום.

לפרטים התקשרו *8636 או הכנסו לאתר הפורום
zion-yerushalayim.co.il