מצטרפים עכשיו לליכוד .
בונים ימין אמיתי בהנהגת המדינה

הליכוד אמנם באופוזיציה אבל לכולם ברור: הליכוד היא מפלגת השלטון הגדולה והאהודה בישראל - זה רק ענין של זמן עד שהיא תחזור להנהיג.

מי שיצטרף לליכוד עד לסוף אוגוסט הקרוב(!) יוכל לבחור את נציגי המפלגה לרשימה לכנסת ולמרכז התנועה.

אז אם אתם רוצים לחזק באמת את הימין בליכוד ובמדינה ולא לתת את קולכם למפלגות ימין פיקטיביות שלמחרת הבחירות חוברות לשמאל ולאוייבי ישראל - הצטרפו אלינו והתפקדו עכשיו לליכוד!

לפני כשנה וחצי הקמנו את פורום ציון וירושלים בליכוד כדי לחזק את הליכוד ולחזק את ההתישבות ואת הזהות היהודית במדינה.

עד היום פקדנו למעלה מ-1200 חברים לליכוד, הובלנו וקידמנו נושאים רבים וסוגיות משמעותיות לעתיד ההתישבות ביהודה ושומרון. אחרי תקופה של עבודה מאומצת אנו קוראים לכם להצטרף אלינו!

יחד נבנה בליכוד ימין אמיתי ושורשי הנאמן לערכיו.

יחד נהיה חלק בלתי נפרד מהנהגת המדינה.

יחד נחזיר את הליכוד להנהגת המדינה בדרך לאומית-יהודית.

בברכה, אביחי בוארון
יו"ר פורום ציון וירושלים

פורום ציון וירושלים - ימין אמיתי בליכוד

השאירו כאן שם וטלפון, ונחזור אליכם בהקדם להתפקדות

להתפקדות Online
  • פרטים
  • תשלום
  • בן זוג
  • חתימה

פרטים אישיים

פרטי תשלום

ההתפקדות לתנועת הליכוד כרוכה בתשלום דמי חבר בסך 64 שקלים לשנה. סכום סמלי זה יקנה לך זכות לבחור את מועמד הליכוד לראשות הממשלה ואת רשימת חברי הכנסת של הליכוד. יותר מכל, התפקדותך תשפיע על החלטות נבחרי הציבור בשלל נושאים.

התפקדות זוגית

תנועת הליכוד מעניקה הנחה לבני זוג שהתפקדו יחד, ובמקום 64 ₪ - ישלם כל אחד מהם 48 ₪ בלבד (יחד 96 ₪). ברור שהתפקדות זוגית היא מכפלת כוח והשפעה - ואתם יכולים לעשות זאת כאן בקלות!

הצהרה וחתימה

אני מזדהה עם מטרותיה של תנועת הליכוד, איני חבר/ה במפלגה אחרת. ידוע לי כי דמי החבר הינם שנתיים וכי תשלומם יעשה אחת לשנה באמצעות הוראת קבע הרשאה לחיוב חשבוני בבנק או כרטיס האשראי שלי וכי לא תישלח לי הודעה מיוחדת לפני החיוב. ידוע לי כי דמי החבר השנתיים הינם סך 64 ₪ ליחיד וסך של 96 ₪ לזוג וכן כי שיעור דמי החבר השנתיים יקבע מעת לעת. בהתאם להוראות חוקת תנועת הליכוד, אני מסכים/ה לקבל מהליכוד הודעת דואר אלקטרוני ו/או הודעת מסר קצר. כמו כן אני מרשה לתנועת הליכוד להעביר לחברי התנועה את שמי ואת הפרטים שלי לצורך יצירת קשר. לרבות את כתובת הדואר האלקטרוני שלי.

כל הזכויות שמורות לפורום ציון וירושלים בליכוד. הטופס מופעל ומנוהל ע״י הפורום.

לפרטים התקשרו *8636 או הכנסו לאתר הפורום
zion-yerushalayim.co.il